MC MEDIA NETWORK

aekaelanorthosisapoelapollon karmiotissa doksaehtnikosomonoiaolympiakos PAEEK pafoslaligaserieapremiersuperleague

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (19 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου)

Τρίτη 19-10-2021

20:00   Eurocup 1η αγωνιστική: Άνκαρα-Λεβαλουά (Novasports Start)

20:30   Eurocup: Αμβούργο-Παρτίζαν (Novasports3)

21:00   Eurocup: Τρέντο-Μπανταλόνα (Novasports5)

21:30   Eurocup: Βαλένθια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)

22:00   Eurocup: Γκραν Κανάρια-Τσεντεβίτα (Novasports4)

Τετάρτη 20-10-2021

19:30   Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ανδόρα (Novasports Prime)

20:30   Eurocup: Ουλμ-Μπουντούτσνοστ (Novasports4)

21:00   Eurocup: Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports Start)

Πέμπτη 21-10-2021

20:00   Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

21:30   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports4)

22:00   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Παρασκευή 22-10-2021

19:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Αμβούργο (Novasports3)

20:00   Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μάιντς-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

21:30   Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μονακό (Novasports5)

22:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Ανζέ (Novasports2)

22:00   Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports4)

Σάββατο 23-10-2021

14:30   EFL Championship 14η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)

18:15   Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)

19:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 5η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)

19:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

21:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

Κυριακή 24-10-2021

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports4)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

15:30   Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

16:00   Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)

19:15   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

20:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)

Δευτέρα 25-10-2021

Τρίτη 26-10-2021

19:30   Eurocup 2η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Γκραν Κανάρια (Novasports4)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Γυναικών 4η αγωνιστική: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports2)

20:00   Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική: Μονακό-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5 REC 22.45)

20:45   Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports5)

21:00   Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Prime)

21:00   Γερμανικό Κύπελλο 2ος γύρος: Ντόρτμουντ-Ίγκολσταντ (Novasports3)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports6)

21:30   Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Τετάρτη 27-10-2021

19:00   Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπασκόνια (Novasports4)

19:30   Γερμανικό Κύπελλο: Μπόχουμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)

21:00   Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)

21:30   Eurocup: Παρτίζαν-Άνκαρα (Novasports Start)

21:45   Γερμανικό Κύπελλο: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Νις-Μαρσέιγ (Novasports5)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Πέμπτη 28-10-2021

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Περούτζια-Ρετζίνα (Novasports2)

21:30   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Παρασκευή 29-10-2021

19:00   Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπασκόνια (Novasports2)

20:00   Ευρωλίγκα: Μονακό-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports6)

20:30   Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)

21:00   Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports Prime)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Χέρτα (Novasports3)

21:45   EFL Championship 15η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Start)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports2)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Σάββατο 30-10-2021

14:30   EFL Championship 15η αγωνιστική: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Κολωνία (Novasports4)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Start)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Μετς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (Novasports3)

21:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 6η αγωνιστική: Ντερτόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Αμβούργο-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λανς (Novasports2)

22:00   EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπόρνμουθ (Novasports5)

Κυριακή 31-10-2021

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Νις (Novasports2)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ίγκολσταντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)

17:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονακό (Novasports2)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχτ-Μπόχουμ (Novasports3)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μαρσέιγ (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρεβίζο-Βαρέζε (Novasports4)

Δευτέρα 1-11-2021

19:00   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Πάρμα-Βιτσέντζα (Novasports2)

Τρίτη 19-10-2021

20:00   Eurocup 1η αγωνιστική: Άνκαρα-Λεβαλουά (Novasports Start)

20:30   Eurocup: Αμβούργο-Παρτίζαν (Novasports3)

21:00   Eurocup: Τρέντο-Μπανταλόνα (Novasports5)

21:30   Eurocup: Βαλένθια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)

22:00   Eurocup: Γκραν Κανάρια-Τσεντεβίτα (Novasports4)

Τετάρτη 20-10-2021

19:30   Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ανδόρα (Novasports Prime)

20:30   Eurocup: Ουλμ-Μπουντούτσνοστ (Novasports4)

21:00   Eurocup: Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports Start)

Πέμπτη 21-10-2021

20:00   Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

21:30   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports4)

22:00   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Παρασκευή 22-10-2021

19:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Αμβούργο (Novasports3)

20:00   Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μάιντς-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

21:30   Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μονακό (Novasports5)

22:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Ανζέ (Novasports2)

22:00   Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports4)

Σάββατο 23-10-2021

14:30   EFL Championship 14η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

17:00   EFL Championship: Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)

18:15   Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)

19:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 5η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)

19:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

21:30   Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

Κυριακή 24-10-2021

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports4)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

15:30   Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

16:00   Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)

19:15   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

20:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

20:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)

22:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)

Δευτέρα 25-10-2021

Τρίτη 26-10-2021

19:30   Eurocup 2η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Γκραν Κανάρια (Novasports4)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Γυναικών 4η αγωνιστική: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports2)

20:00   Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική: Μονακό-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5 REC 22.45)

20:45   Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports5)

21:00   Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Prime)

21:00   Γερμανικό Κύπελλο 2ος γύρος: Ντόρτμουντ-Ίγκολσταντ (Novasports3)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports6)

21:30   Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Τετάρτη 27-10-2021

19:00   Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπασκόνια (Novasports4)

19:30   Γερμανικό Κύπελλο: Μπόχουμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)

21:00   Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)

21:30   Eurocup: Παρτίζαν-Άνκαρα (Novasports Start)

21:45   Γερμανικό Κύπελλο: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Νις-Μαρσέιγ (Novasports5)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Πέμπτη 28-10-2021

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)

21:00   Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

21:05   Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3)

21:30   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Περούτζια-Ρετζίνα (Novasports2)

21:30   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Παρασκευή 29-10-2021

19:00   Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)

20:00   Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)

20:00   Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπασκόνια (Novasports2)

20:00   Ευρωλίγκα: Μονακό-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports6)

20:30   Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)

21:00   Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports Prime)

21:30   Γερμανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Χέρτα (Novasports3)

21:45   EFL Championship 15η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Start)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports2)

23:00   Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

Σάββατο 30-10-2021

14:30   EFL Championship 15η αγωνιστική: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)

16:00   Matchday Live (Novasports Prime)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Κολωνία (Novasports4)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς (Novasports6)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Start)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Μετς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)

19:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (Novasports3)

21:00   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 6η αγωνιστική: Ντερτόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Αμβούργο-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)

22:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λανς (Novasports2)

22:00   EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπόρνμουθ (Novasports5)

Κυριακή 31-10-2021

14:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Νις (Novasports2)

14:30   Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ίγκολσταντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports3)

16:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)

17:00   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονακό (Novasports2)

18:30   Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχτ-Μπόχουμ (Novasports3)

19:30   Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)

21:30   Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μαρσέιγ (Novasports2)

21:45   Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρεβίζο-Βαρέζε (Novasports4)

Δευτέρα 1-11-2021

19:00   Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Πάρμα-Βιτσέντζα (Novasports2)

aekaelanorthosisapoelapollondoksaehtnikosparalimniermiskarmiotissasalaminaomonoiaolympiakospafoslaligaserieapremiersuperleague

QUIZES

MC MEDIA NETWORK

Lifestyle

Lifestyle

Ο Καϊρί Ίρβινγκ ξεκίνησε φυτοφαγική διατροφή και συνεχίζει να μην εμπιστεύεται τα εμβόλια

Δεν αλλάζει γνώμη ο Καϊρί Ίρβινγκ. Συνεχίζει να φοβάται τις μακροχρόνιες συνέπειες του εμβολίου κατά του Covid-19 και δουλεύει ατομικά, έχοντας στραφεί στην φυτοφαγική...

Συνελήφθη ο πρόεδρος της Σαμπντόρια

Στη σύλληψη του προέδρου της Σαμπντόρια, Μάσιμο Φερέρο, προχώρησαν οι ιταλικές αρχές. Η δίωξη οικονομικού εγκλήματος μετά από ενδελεχή έρευνα συγκέντρωσε στοιχεία για απάτες από...

Δύσκολο για πρωτάθλημα

Είναι πολύ δύσκολο το έργο του ΑΠΟΕΛ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Ήδη η ομάδα είναι πίσω και έχασε πολλούς βαθμούς.

Advertorials