MC MEDIA NETWORK

aekaelanorthosisapoelapollon karmiotissa doksaehtnikosomonoiaolympiakos PAEEK pafoslaligaserieapremiersuperleague

Πρωτάθλημα Cyta: Πρόγραμμα από την 5η μέχρι τη 15η αγωνιστική

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 5η  μέχρι τη 15η αγωνιστική.

5η  αγωνιστική
Παρασκευή,  01.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού
20:00 Απόλλων – ΑΕΚ Λάρνακας
Σάββατο, 02.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ‘Αρης Λεμεσού
19:00 Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή,  03.10.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσία
19:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

6η αγωνιστική
Σάββατο 16.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 17.10.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Δευτέρα, 18.10.2021
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Άρης Λεμεσού
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας

7η αγωνιστική
Παρασκευή, 22.10.2021
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο, 23.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού
19:00 Απόλλων Λεμεσού – Πάφος  FC
Κυριακή, 24.10.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα, 25.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας

8η αγωνιστική
Παρασκευή, 29.10.2021
19:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Σάββατο, 30.10.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
Κυριακή, 31.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Εθνικός Άχνας
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Δευτέρα, 01.11.2021
19:00 Πάφος  – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

9η αγωνιστική
Παρασκευή, 05.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Σάββατο, 06.11.2021
17:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Άρης  Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Κυριακή, 07.11.2021
17:00  Ανόρθωση Αμμοχώστου Πάφος -F.C
19:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Λευκωσίας

10η αγωνιστική
Σάββατο, 20.11.2021     
18:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 21.11.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Άρης Λεμεσού
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα,  22.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

11η αγωνιστική
Παρασκευή, 26.11.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο, 27.11.2021
17:00 Άρης Λεμεσού – Πάφος FC
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή, 28.11.2021
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Δευτέρα, 29.11.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

12η αγωνιστική
Παρασκευή,   03.12.2021            
19:00 Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο,  04.12.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Κυριακή, 05.12.2021
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Πάφος FC
19:00 AEΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα, 06.12.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού

13η αγωνιστική
Παρασκευή, 10.12.2021
19:00 Πάφος FC – AEΛ Λεμεσού
Σάββατο, 11.12.2021
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 12.12.2021
17:00 Απόλλων Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα,  13.12.2021
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19: Ανόρθωση Αμμοχώστου – Δόξα Κατωκοπιάς

14η αγωνιστική
Παρασκευή, 17.12.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Σάββατο, 18.12.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Κυριακή, 19.12.2021
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα  20.12.2021
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC

15η αγωνιστική
Κυριακή, 02.01.2022
16:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα, 03.01.2022                                                                  
17:00 Πάφος FC – Oμόνοια Λευκωσίας
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Τρίτη, 04.01.2022
17:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Άρης Λεμεσού

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 5η  μέχρι τη 15η αγωνιστική.

5η  αγωνιστική
Παρασκευή,  01.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΕΛ Λεμεσού
20:00 Απόλλων – ΑΕΚ Λάρνακας
Σάββατο, 02.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ‘Αρης Λεμεσού
19:00 Πάφος – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή,  03.10.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσία
19:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

6η αγωνιστική
Σάββατο 16.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
19:00 Πάφος FC – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Κυριακή, 17.10.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Δευτέρα, 18.10.2021
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Άρης Λεμεσού
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας

7η αγωνιστική
Παρασκευή, 22.10.2021
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο, 23.10.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ Λεμεσού
19:00 Απόλλων Λεμεσού – Πάφος  FC
Κυριακή, 24.10.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα, 25.10.2021
18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας

8η αγωνιστική
Παρασκευή, 29.10.2021
19:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
Σάββατο, 30.10.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
Κυριακή, 31.10.2021
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Εθνικός Άχνας
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Δευτέρα, 01.11.2021
19:00 Πάφος  – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας

9η αγωνιστική
Παρασκευή, 05.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Σάββατο, 06.11.2021
17:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Άρης  Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Κυριακή, 07.11.2021
17:00  Ανόρθωση Αμμοχώστου Πάφος -F.C
19:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Λευκωσίας

10η αγωνιστική
Σάββατο, 20.11.2021     
18:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
20:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 21.11.2021
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Άρης Λεμεσού
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα,  22.11.2021
18:00 Απόλλων Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
20:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

11η αγωνιστική
Παρασκευή, 26.11.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο, 27.11.2021
17:00 Άρης Λεμεσού – Πάφος FC
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή, 28.11.2021
19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας
Δευτέρα, 29.11.2021
18:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Απόλλων Λεμεσού
20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Ομόνοια Λευκωσίας

12η αγωνιστική
Παρασκευή,   03.12.2021            
19:00 Άρης Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
Σάββατο,  04.12.2021
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Κυριακή, 05.12.2021
17:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Πάφος FC
19:00 AEΛ Λεμεσού – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα, 06.12.2021
19:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων Λεμεσού

13η αγωνιστική
Παρασκευή, 10.12.2021
19:00 Πάφος FC – AEΛ Λεμεσού
Σάββατο, 11.12.2021
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Εθνικός Άχνας
Κυριακή, 12.12.2021
17:00 Απόλλων Λεμεσού – Άρης Λεμεσού
19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Δευτέρα,  13.12.2021
18:00 Ομόνοια Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19: Ανόρθωση Αμμοχώστου – Δόξα Κατωκοπιάς

14η αγωνιστική
Παρασκευή, 17.12.2021
19:00 Άρης Λεμεσού – ΠΑΕΕΚ Κερύνειας
Σάββατο, 18.12.2021
17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση Αμμοχώστου
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας – Απόλλων Λεμεσού
Κυριακή, 19.12.2021
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ολυμπιακός Λευκωσίας
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ομόνοια Λευκωσίας
Δευτέρα  20.12.2021
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC

15η αγωνιστική
Κυριακή, 02.01.2022
16:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς
19:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα, 03.01.2022                                                                  
17:00 Πάφος FC – Oμόνοια Λευκωσίας
19:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Τρίτη, 04.01.2022
17:00 Ολύμπιακός Λευκωσίας – ΑΕΚ Λάρνακας
19:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Άρης Λεμεσού

aekaelanorthosisapoelapollondoksaehtnikosparalimniermiskarmiotissasalaminaomonoiaolympiakospafoslaligaserieapremiersuperleague

QUIZES

MC MEDIA NETWORK

Lifestyle

Lifestyle

Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός 88-65: Δεν μπορούσε παραπάνω το “τριφύλλι”

Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ έκανε μεγάλη προσπάθεια στην άμυνα, αλλά αυτό δεν αρκούσε για να προβληματίσει τη Ρεάλ Μαδρίτης στο WiZink Center. Η “Βασίλισσα” έφτασε...

Advertorials